Çelik Sundurmalar

Paslanmaz kalitede yüksek dayanıklı malzeme

Çelik Sundurma; yağmur, güneş vb. etkenlerden korunmak için genellikle kapı önü gibi alanlara yapılan, üç tarafı açık, direkli ve direksiz modelleri olan, üstü meyilli küçük çatılardır. Genellikle yapıların ön kısımlarında, teraslarda, otoparklarda, bahçe vb. alanlarda tercih edilmekle birlikte, ihtiyaca göre her bölgeye uygulanabilmektedir.

Çelik sundurma çatılar, sağlam yapılar olması ile birlikte estetik görünümlerinden dolayı oldukça rağbet görmektedir. Sundurma çatılar, ihtiyaç ve zevkinize göre farklı modellerde imal edilebilmektedir.

Firmaların günümüzde en çok ihtiyaç duyduğu şeyler arasında, mevcut alanları daha etkin olarak kullanılmasını sağlayan pratik çözümler gelmektedir. Açık alanların üzerine yapılan çelik sundurmalar, klasik beton yapılara nazaran hem daha ekonomik, hem de imalat-montaj işlemleri daha kısa sürelidir. Sundurma çatı ile kapatılan alanlarda, dışarıda istiflenebilecek, depolanabilecek malzemelerin hepsi gönül rahatlığıyla konulabilmektedir.

Çelik Sundurmanın Faydası Nedir ?

Güneş ışınları iç cephe ve dış cephe olmak üzere oldukça zarar veren ışınlardır. Özellikle güneş ışığına sıkça maruz kalınan bir bölgede yaşanılıyorsa, sundurma ile bulunduğunuz mekanda güneş ışınları ve yağmur gibi doğa olaylarına karşı koruyabilir ve yeni mekan kazandırabilirsiniz. Aynı zamanda çelik sundurma ile güneşten gelen zararlı ısınları kırarak, bu ışınların mimari yapıya zarar vermesini de engellemektedir. Küçük yapılar olsalar da bina ve evler için oldukça büyük görevleri bulunmaktadır.